سبک های معماری و طراحی داخلی - نه ,

راه های فریب دادن چشم در معماری و طراحی راه های فریب دادن چشم در معماری و طراحی در این روزها با توجه به هزینه های بالای زندگی، افراد معمولا در خانه های زیر 100 متر زندگی کرده و همین امر باعث یکنواختی زندگی آنها شده است. برای خروج از این یکنواختی میتوان با به کاربردن اصول خلاقانه، در طراحی دکوراسیون داخلی منزل میتوان از حداقل فضای موجود حداکثر استفاده را به نحو احسنت به کار برد.
یکشنبه دوازدهم فروردین ۹۷
نقش رنگ ها در دکوراسیون داخلی نقش رنگ ها در دکوراسیون داخلی آشنایی با تاثیر رنگ ها و استفاده ی مناسب از آنها نقس بسیار مهمی در دکوراسیون داخلی دارد. رنگ ها تاثیر به سزایی در محیط خانه هم از جنبه ی زیبایی و بزرگ و کوچک نشان دادن خانه و هم تاثیر روانی روی افراد خانه دارد.
یکشنبه دوازدهم فروردین ۹۷
23 نکته کلیدی در طراحی دکوراسیون داخلی اتاق نوجوانان 23 نکته کلیدی در طراحی دکوراسیون داخلی اتاق نوجوانان طراحی داخلی دکوراسیون اتاق نوجوانان دارای حساسیت های خاصی است، از همین رو در زیر چندین نکته کلیدی پیشنهاد شده است که با رعایت انها میتوان به بهترین اتاقی که میتوان برای یک نوجوان در نظر گرفت، رسید:

1- استفاده از کوسن های رنگی میتواند فضا را برای نوجوانان شاداور کند و...
یکشنبه نوزدهم فروردین ۹۷
ایده های خلاقانه برای دکوراسیون داخلی خانه ایده های خلاقانه برای دکوراسیون داخلی خانه جذابیت ایده های مطرح شده در طراحی داخلی دکوراسیون کم نیستند. اما با توجه به فضای کم موجود در خانه های امروزی و همچنین هزینه بالای دکوراسیون داخلی، میتوان از بهترین ایده های مطرح شده در این زمینه استفاده کرد. از این در اینجا 18 ایده کاربردی در دکوراسیون داخلی منزل اراه شده است.
18 ایده خلاقانه برای دکوراسیون داخلی خانه عبارتند از:
1- استفاده از دیوار های خانه و در اوردن سکو هایی مانند طاقچه برای گذاشتن گلدان کتاب و مجسمه و..
سه شنبه بیست و یکم فروردین ۹۷
 11نکته اقتصادی برای دکوراسیون داخلی 11نکته اقتصادی برای دکوراسیون داخلی دکوراتیو حرفه ای به شخصی نمیگویند که فقط از وسایل گران قیمت برای دکوراسیون داخلی استفاده کند، بلکه به شخصی گفته میشود که با مقدار پولی که دارد بهترین دکور را بچیند. خیلی از افراد زیبایی خانه را در استفاده کردن از وسایل گران قیمت میبینند در صورتی که این تفکر بسیار اشتباه است، اگر ما بتوانیم در طراحی دکوراسیون داخلی، از وسایل بسیار ساده و تا حد امکان بدون هزینه یا با حداقل هزینه، بهترین طراحی را انجام دهیم آن موقع میتوانید اسم خود را یک دکوراتیو حرفه ای بگذارید. جمعه بیست و چهارم فروردین ۹۷
شرکت سازنده