سبک های معماری و طراحی داخلی - هشت ,

سبک مدرن معماری و دکوراسیون داخلی سبک مدرن معماری و دکوراسیون داخلی ظهور انقلاب صنعتی و استفاده از ماشین به جای انسان ، در همه ابعاد زندگی انسان تاثیر گذاشت و سبک جدیدی از زندگی ، بدون تجملات و اشراف گرایی های گذشته را به وجود آورد و این سبک را مدرن نامیدند. برای اولین بار از چدن و شیشه و مصالح جدید و نو ظهور در ساختن بنا استفاده شد.
معماری مدرن به سه دوره ی : اولیه ، متعالی ومتأخر تقسیم میشود
چهارشنبه سیزدهم اردیبهشت ۹۶
بهترین سقف های کاذب کدام اند؟ بهترین سقف های کاذب کدام اند؟ به سقف های ثانویه ای که پایین تر از سقف اصلی قرار دارند و تمامی ضعف های سقف اصلی را می‌پوشاند، سقف کاذب گفته می شود. این سقف ها در طراحی داخلی دکوراسیون منزل کاربرد فراوانی دارند، از این رو شناخت بهترین سقف های کاذب برای استفاده در طراحی داخلی خانه از اهمیت ویژه ای برخوردار است. دوشنبه بیست و هشتم اسفند ۹۶ سقف کاذب چیست؟ سقف کاذب چیست؟ یک تعریف عامیانه از سقف های کاذب: به سقف های از قبل اماده شده گفته می‌شود که متناسب با مکان های مختلف داخل خانه استفاده میشود.برای مثال در اتاق ها از سقف های متناسب با آن محیط استفاده میشود. سقف های کاذب میتوانند به صورت گچی، فلزی یا چوبی، پی وی سی، آهنی، شیشه‌ای، ورق های فلزی روکش دار و آلومینیومی نصب شود . سه شنبه هفتم فروردین ۹۷ مهمترین روش های مرمت و بازسازی بناها مهمترین روش های مرمت و بازسازی بناها همان طور که می دانیم بناها و ساختار ساختمان ها در هر شهر یا کشور نشانگر فرهنگ و تمدن آن کشور است به طوری که ما با دیدن برخی از بنا ها متوجه میشویم که این کشور چقدر قدمت دارد یا نوع سبک در دوره های خاص به چه صورت بوده مانند سبک معماری در یونان باستان یا تخت جمشید و دیگر بناها که بسیار ارزش مند هستند و میتوان تاریخ یک کشور بر حسب آن ها به دست می آید، پس باید در حفاظت این بناها کوشش کنیم . چهارشنبه هشتم فروردین ۹۷ نقش آجر در معماری ایرانی   نقش آجر در معماری ایرانی
استفاده از آجر در ایران به عنوان یکی از مهمترین و اصلی‌ترین مصالح ساختمانی به شمار می آید. آجر به عنوان یکی از مصالحی است که به راحتی میتوان تهیه کرد.و دارای قیمت خیلی پایینی نیز میباشد.همچنین آجر دارای مقاومت بیشتری در برابر تغییرات جوی از خود نشان می دهد . در ایران بناهای زیادی موجود هست که به صورت شاهکارانه از آجر در ساخت آن استفاده شده است. وجود این این آثار خود نشان دهنده دوام ومقاومت آجر می‌باشد.
جمعه دهم فروردین ۹۷
شرکت سازنده