اهمیت طراحی داخلی ,

(0)
(0)
اهمیت طراحی داخلی
"زیبایی به هر جا که وارد شود مهمان عزیزی است و پذیرایی خواهد شد."
گوته
اهمیت طراحی داخلی
بیش از نود درصد زندگی روزمره ما در فضاهای داخلی صرف می شود، بر خلاف این موضوع اغلب مردم توجه چندانی به مبلمان، رنگ، بافت و دیگر عوامل و عناصر فضای داخلی ندارند و آن را فضایی می دانند که از ساختن بنا ایجاد شده است.
طراحی داخلی نقش بزرگی در زندگی روزمره بازی میکند وزیبایی و آرامش را به محیط می بخشد. امروزه در تمام جهان اهمیت این رشته تخصصی برای همه مشخص است و از آن برای زیبا سازی بیشتر محیط با توجه به امکانات موجود و کاربردی تر کردن هر چه بیشتر فضاهای بلا استفاده استفاده می شود.

چرا به مشورت طراح داخلی نیازمندیم؟
شاید بارها با خود فکر کرده اید چرا باید از یک طراح کمک بگیریم در صورتی که خودمان می توانیم این تغییرات را بهتر انجام دهیم؟ در واقع نکته همین جاست که یک طراح حرفه ای دکوراسیون این توانایی را دارد که قبل از اجرای عملی پروژه ، طرح دکوراسیون فضای مورد نظررا در قالب یک تصویر به شما ارائه دهد تا با دیدن جزئیات کار،قبل از اجرا و نصب، به صورت شفاف امکان تصمیم گیری در این مورد را داشته باشید . البته مطمئنا در طول تجربیات خود با افرادی که به صورت شخصی اقدام به تغییر در محیط خود کرده اند و پس از اتمام کار نتیجه مورد نظرشان را کسب نکرده اند، مواجه شده اید . امیدوارم شما از جمله افرادی باشید که به تخصص و تجربه اعتماد می کنند و این کار را به متخصیص امر می سپارند.

تفاوت بین دکوراتور و طراح داخلی چیست؟
در حقیقت هر شخصی که به بازی با رنگها ، پارچه ها ،بافت و اکسسوری علاقه نشان دهد میتواند یک دکوراتور باشد . این موضوع میتواند مفید باشد ولی اصلا کافی نیست. در صورتی که یک طراح داخلی علاوه بر همه اینها باید یک فرد متخصص و تحصیل کرده در این زمینه باشد که مدرک خود را با آموزش دانشگاهی در این رشته کسب کرده است و با متریال های روز دنیا و کاربرد آنها به خوبی آشنا میباشد.

آیا اصلا طراحی داخلی مقرون به صرفه است؟
شاید خیلی وقتها با خودتان به این موضوع فکر کرده اید که من پول کافی برای انجام این کار را ندارم ولی من با اطمینان به شما می گویم لازمه تغییر همیشه خرج کردن مبلغ زیادی پول نیست شما میتوانید با اعتماد به یک طراح خبره یک نتیجه با کیفیت خوب و متناسب با روحیات و شخصیتتان داشته باشید. چرا سعی نمی کنید که انتخاب درست را برای خودتان داشته باشید؟
 
instagramtelegram
شرکت سازنده