استودیو نیروانا | طراحی دکوراسیون داخلی منزل ، معماری و طراحی داخلی ,

ایده های خلاقانه برای دکوراسیون داخلی خانه ایده های خلاقانه برای دکوراسیون داخلی خانه جذابیت ایده های مطرح شده در طراحی داخلی دکوراسیون کم نیستند. اما با توجه به فضای کم موجود در خانه های امروزی و همچنین هزینه بالای دکوراسیون داخلی، میتوان از بهترین ایده های مطرح شده در این زمینه استفاده کرد. از این در اینجا 18 ایده کاربردی در دکوراسیون داخلی منزل اراه شده است.
18 ایده خلاقانه برای دکوراسیون داخلی خانه عبارتند از:
1- استفاده از دیوار های خانه و در اوردن سکو هایی مانند طاقچه برای گذاشتن گلدان کتاب و مجسمه و..
سه شنبه بیست و یکم فروردین ۹۷
23 نکته کلیدی در طراحی دکوراسیون داخلی اتاق نوجوانان 23 نکته کلیدی در طراحی دکوراسیون داخلی اتاق نوجوانان طراحی داخلی دکوراسیون اتاق نوجوانان دارای حساسیت های خاصی است، از همین رو در زیر چندین نکته کلیدی پیشنهاد شده است که با رعایت انها میتوان به بهترین اتاقی که میتوان برای یک نوجوان در نظر گرفت، رسید:

1- استفاده از کوسن های رنگی میتواند فضا را برای نوجوانان شاداور کند و...
یکشنبه نوزدهم فروردین ۹۷
نقش رنگ ها در دکوراسیون داخلی نقش رنگ ها در دکوراسیون داخلی آشنایی با تاثیر رنگ ها و استفاده ی مناسب از آنها نقس بسیار مهمی در دکوراسیون داخلی دارد. رنگ ها تاثیر به سزایی در محیط خانه هم از جنبه ی زیبایی و بزرگ و کوچک نشان دادن خانه و هم تاثیر روانی روی افراد خانه دارد.
یکشنبه دوازدهم فروردین ۹۷
راه های فریب دادن چشم در معماری و طراحی راه های فریب دادن چشم در معماری و طراحی در این روزها با توجه به هزینه های بالای زندگی، افراد معمولا در خانه های زیر 100 متر زندگی کرده و همین امر باعث یکنواختی زندگی آنها شده است. برای خروج از این یکنواختی میتوان با به کاربردن اصول خلاقانه، در طراحی دکوراسیون داخلی منزل میتوان از حداقل فضای موجود حداکثر استفاده را به نحو احسنت به کار برد.
یکشنبه دوازدهم فروردین ۹۷
موثرترین راهکارها در دکوراسیون داخلی(قسمت دوم) موثرترین راهکارها در دکوراسیون داخلی(قسمت دوم) هنگامی که وسایل اتاق نشیمن را میچینید مبلمان را در دسته های کوچک و جدا دور هم بچینید، طوری که هر قسمت مخصوص کار خاصی باشد،مثلا برای سطح کار خود از وسایل لوکس و برای استراحت از وسایل نرم استفاده کنید. اگر مبلمان و وسایل رنگارنگ دارید و میخواهید آنها را استفاده کنید و اگر وسایل‌تان قدیمی است پس زمینه را طوری انتخاب کنید که رنگ آن را جذاب تر کند. شنبه یازدهم فروردین ۹۷
طراحی سایتطراحی سایتسایت سازسایت سازفروشگاه سازفروشگاه ساز